Про розмір призначеної субсидії почнуть сповіщати післязавтра

Автор: Анна Аксюк, 8 листопада, 14:59

Фото: Про розмір призначеної субсидії почнуть сповіщати післязавтра (джерело - "uarp.org")


У період з 10 по 25 листопада громадяни отримають повідомлення про розмір призначеної субсидії на жовтень.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації, запізніле нарахування пов’язане із внесенням минулого місяця суттєвих змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій, які треба врахувати при визначенні їх розміру.

Отже, загальну суму призначеної субсидії за жовтень і листопад буде відображено в квитанціях за житлово-комунальні послуги за листопад поточного року. А  в жовтневих платіжках — сума субсидії ще не буде вказана.

Відомо також, що, для будинків, які використовують газ або електричну енергію для індивідуального опалення житлова субсидія розраховується з 16 жовтня, а для домогосподарств з централізованим опаленням – з дати початку опалювального періоду за рішенням органів місцевого самоврядування.

Ще  затримка в нарахуванні субсидій населенню відбувається через неналагоджену співпрацю державних служб. Адже цього року уряд максимально спростив процес оформлення житлових субсидій для людей, переклавши значну частину роботи щодо збору відповідної інформації на управління соціального захисту населення.

Однак, подання місцевими органами інформації про склад зареєстрованих осіб, перелік житлово-комунальних послуг і тарифи в місті надходить несвоєчасно, що затримує процес інформування населення про призначення субсидій.

Управління соціального захисту населення повідомляє, що опрацьовує в тиждень понад 100 тисяч заяв.

 

Опублікована: 8 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація