Фото – ІВ Полтавщина

Будівлю 1926 року у Полтаві планували продати до кінця 2022 року, але «Укрзалізниця» вирішила, що це було передчасним рішенням.

Про це 16 лютого повідомив директор департаменту майнової політики АТ «Укрзалізниця» Дмитро Парфененко, пише «Суспільне»:

«З’ясувалося, що балансоутримувач подав неповний перелік об’єктів, і він зараз уточнюється. І тільки у разі уточнення і проходження позитивного рішення через правління і через наглядову раду, з’являється перспектива можливості виставлення цього об’єкту. Наразі цих кроків ми не пройшли, тому говорити про будь-який продаж передчасно».

Це означає, що нині не відомо коли зможуть продати будівлю, отже й перспективи для працівників Будинку культури залізничників невідомі.

Напередодні полтавка Марина Сергєєва звернулася з проханням підтримати петицію до Полтавської міськради зберегти культурно-історичну пам’ятку архітектури будинок культури залізничників та прийняти його на баланс комунальної власності.

З петиції стало відомо, що «Укрзалізниця» своєю постановою від 25 червня 2021 року визнала Будинок надлишковим, непрофільним активом і планує продати його на аукціоні. Палац культури залізничників є пам’яткою архітектури і є об’єктом культурної спадщини. У ньому наразі навчаються 16 колективів – це майже 400 дітей.

Працівниця Будинку культури Ольга Гнєдова зі свого боку повідомила про збір підписів листа, який надішлють Президенту України. Поставити підпис проти продажу Будинку можна у вестибюлі Будинку культури залізничників на площі Слави з 14 до 18 лютого (17:00 – 19:00).

Loading...