Професійним бігунам у Полтаві проведуть безкоштовну лекцію

Автор: Анна Аксюк, 16 травня, 09:30

Фото: Професійним бігунам у Полтаві проведуть безкоштовну лекцію


Уже завтра, 17, травня професійним бігунам Полтави розкажуть про аспекти бігу на міжнародних змаганнях на лекції «Бігові плани на 2019-21 роки» від натхненника NewRun Club Андріана Литовченка.

Один з головних акцентів буде на підготовці до Ironman у Барселоні в 2021 році. Саме таке змагання вважається найбільшим досягненням для бігуна.

У жовтні минулого року він фінішував на змаганні Ironman у Барселоні. Тоді Андріан Литовченко проплив 3,8 км, проїхав на велосипеді 180 км і пробіг 42,95 км без перерв за 11 годин.

Андріан Литовченко розповів, що вже є вже группа бажаючих взяти участь у цих змаганнях:

«Щонайменше восьмеро полтавців планують поїхати через два роки до цього прекрасного іспанського міста. Не виключено, що ця компанія ще поповниться бажаючими. Але підготовка до подібного змагання — дуже відповідальна річ. Тому і вирішили поговорити на ці теми. Полтавці мають бігати і прославляти своє місто не лише в Україні, але й за її межами».

Професійним бігунам у Полтаві проведуть безкоштовну лекцію

Загалом, за 4 роки легкоатлет подолав 10 марафонів. Одне з останніх бігових досягнень лектора – подолання марафону у Роттердамі (Нідерланди) за 3 години і 13 хвилин.

І хоча лекція розрахована на досвідчених бігунів, запрошують й тих, хто тільки починає займатися бігом. Спікер поділиться досвідом вибору марафону, та розгляне фактори, пов’язані з ним: місто, траса, перепади висоти, пора року

Зустріч відбудеться о 18:00 у офісі «Самопомочі» за адресою вулиця Сковороди, 2в. Вхід на лекцію вільний, але за попередньою реєстрацією (http://bit.ly/2YoewnR). Для тих, хто не зможе потрапити на лекцію, проведуть прямий ефір на сторінці клубу в Instagram (https://www.instagram.com/newrunclub/).

Це вже третя лекція Андріана Литовченка про біг у цьому році. Дві попередні стосувалися хімії організму та впевненість у собі.

Фото Ironman Triathlon

За матеріалами Романа Повзика

Опублікована: 16 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація