Ілля Кива
Ілля Кива

(Фото – ЗМІСТ)

Народний депутат Ілля Кива виставив у соцмережу відео, на якому він на тлі феєрверку стріляє у повітря з автомата та заявляє, що він є «лідером антифашистського руху в Україні». Також він засипав погрозами послідовників Степана Бандери.

Через це проти нього відкрили кримінальну справу за фактом стрілянини. Про це 26 жовтня повідомила Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова. 

За її словами, щодо Киви розслідується достатньо багато кримінальних справ. Відео із висловлюваннями нардепа Іллі Киви можна переглянути тут.

Нагадаємо, ЗМІСТ раніше писав, що Ілля Кива заявив, що його виключили з партії ОПЗЖ і в цей же день це спростував. 

Напередодні цього у Кременчуці відбулася партійна конференція депутатів рад різних рівнів, де вони засудили дії депутата Киви й направили лист-звернення на розгляд стратегічної ради партії щодо його виключення з лав ОПЗЖ.

Після цього Ілля Кива відреагував на прохання депутатів від ОПЗЖ на Полтавщині виключити його з партії. Він розповів, що вважає колективне звернення депутатів на Полтавщині неаргументованим й таким, що не вплине на його діяльність.

Уривки тексту звернення депутатів різних рад до стратегічної ради ОПЗЖ з проханням винести питання про виключення з членів партії, з рядів партійної структури Полтавщини для усунення падіння рейтингу партії можна знайти тут.

Loading...