Протягом двох тижнів у Полтаві можливі перебої з подачею води

Автор: Анна Аксюк, 10 жовтня, 16:29

Фото: Протягом двох тижнів у Полтаві можливі перебої з подачею води (джерело – sq.com.ua)


Планових відключень не планується, повідомляють у «Полтававодоканалі», але є вірогідність не тривалих перебоїв водопостачання в зв’язку з ремонтами і підготовкою до зими.

На прес-конференції головний інженер підприємства Євген Забишний  повідомив, що наразі йде заповнення систем теплопостачання та посилений відбір води, тому восени можливі аварійні ситуації, пов'язані з проривом трубопроводів. Із обладнанням (через яке днями була відсутня вода декілька днів тому) — все гаразд:

«В осінній період у нас зазвичай збільшується кількість аварій саме на мережах. Локально ми щодня в різних частинах міста виконуємо ці роботи. У нас іноді два-три аварійні відключення з розкопкою ґрунту. Але це не масові відключення, а один-два будинки».

Тому він порадив полтавцям найближчі два тижні тримати резерв води для першочергових потреб.

Також у «Полтававодоканалі» спростували твердження про те, що у місті тривалий час не буде води. Є хибним і розповсюдження інформації з невідомого джерела, що відключення відбулися через те, що у Полтаві вода заражена і не придатна для споживання.

Представники підприємства запевняють, що вода у Полтаві чиста і відповідає всім необхідним стандартам. Із 800-метрових свердловин вона потрапляє до резервуарів, де знезаражується гіпохлоритом натрію.

Опублікована: 10 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація