Фото – поліція Полтавщини

За місяць на Полтавщині зникли п’ять дітей, чотири з них знайшли живими та здоровими, п’яту дитину знайшли в озері, поблизу якого він зник.

З початку року до поліції надійшло 308 звернень про зникнення неповнолітніх, із них 301 дитину знайшли та повернули батькам упродовж першої доби.

7 липня жителька села Макухівка – Марина Тарарака пішла з дому і зникла. Її знайшли через тиждень пошуків у Кривому Розі живою та здоровою. За інформацією рідних, дівчина перебувала з 18-річним Василем Дуда, вони разом прямували до Полтави.

10 липня у Кременчуці зник восьмирічний хлопчик. Тіло хлопчика знайшли в озері, поблизу якого він зник.

12 липня зникла 14-річна жителька Кременчука Анна Щербак. Її повернули батькам. Як з'ясувалося дівчина гуляла містом з друзями.

18 липня зникла жителька Кременчука Катерина Виноградна. 20 липня її знайшли живою та здоровою.

19 липня зникла 15-річна Єлизавета Дробиш, 23 липня її знайшли та передали батькам. Працівники поліції вивчили причини такої поведінки підлітка та умови, в яких вона виховуються.

У поліції повідомляють, з-поміж основних причин зникнення маленьких дітей – неуважність батьків. У випадках з підлітками – побутові конфлікти з рідними, закоханість та прагнення самостійності.

Поліцейські радять батькам обміркувати стосунки між дітьми та проаналізувати усі прогалини і якнайшвидше заповнити їх.

Loading...