Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело – телеграм-канал «Великого будівництва»

ТОВ «Кременчуцький ліцей “Перша британська школа”» відмовили у ліцензії для освітньої діяльності за рівнем початкової освіти та базової середньої освіти.

Про це відомо з розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова від 4 жовтня.

У закладі виявили невідповідності ліцензійним вимогам. Директорка Департаменту освіти і науки ПОДА Віта Ковальська повідомила, що частина освітніх та навчальних програм, які використовуються у ліцеї є застарілими. Схожа ситуація з підручниками, бо вони не відповідають рекомендаціям Міністерства освіти і науки України на 2021-2022 навчальний рік.

Також є невідповідність вимогам щодо харчування. Договір про доставку їжі передбачає харчування учнів у будівлі ліцею, але згідно з заявою про отримання ліцензії провадження освітньої діяльності діти харчуються за іншою адресою. Закладу пропонують усунути невідповідність ліцензійним умовам та знову подати документи.

Директорка ліцею Наталія Свірідова говорить, що заклад планує знову подавати документи на отримання ліцензії, адже попередні невідповідності бути суто технічними.

За її словами, їхній ліцей першим на Полтавщині впроваджує білінгвальну освіту. тому розраховує на підтримку з боку влади:

«Таких шкіл в області ще не було. Я маю досвід роботи у міжнародній галузі і розумію, що англійська мова зараз на високому рівні і діти мають вміти говорити нею як і рідною. Щоб діти мали цю можливість на Полтавщині, ми створюємо цю школу. Це новий рівень освіти, адже діти можуть вивчати різні предмети англійською мовою».

Додамо, що до 8 листопада педагогічні працівники мають отримати щеплення однією з вакцин. Виключенням стануть тільки ті педагоги, котрі мають абсолютні протипоказання до проведення профілактичних щеплень. За відсутність щеплення їх можуть відсторонити від роботи без збереження зарплати.

Також у жовтні припинили газопостачання бюджетним закладам та комунальним установам. Це порушило нормальні умови життєдіяльності для майже 70 тисяч жителів Полтавщини. Для них оприлюднили алгоритм дій для укладання договорів та запустили гарячі лінії.

Loading...