Рада підприємців Полтави припинила діяльність

Автор: Віталій Крицький, 10 жовтня, 14:57

Фото: Рада підприємців Полтави припинила діяльність


Відповідне рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні виконкому.

Депутати підтримали пропозицію в зв'язку зі змінами в складі виконавчого комітету. Рішення обґрунтували тим, що рада підприємців утворюється як консультативний орган саме при виконкомі. Тобто, ця Рада неактуальна, адже в кінці вересні нова влада сформувала оновлений виконком. Новий склад Ради підприємців оберуть на плановому засіданні виконавчого комітету.

«Наступного разу ми розглянемо пропозиції та вийдемо з персональним складом Ради підприємців», – зазначив секретар міськради Олександр Шамота.

Також виконуючий обов’язки міського голови додав, що майбутній Раді слід приділити більше уваги співпраці з міською владою, залученню інвестицій для міста, розвитку промисловості.

Проект рішення підтримали 8 депутатів, представники від ВО «Свобода» Владислав Шевченко та Дмитро Бурмака утримались від голосування.

Нагадаємо, на сьогоднішньому виконавчому комітеті депутати ухвалили рішення про створення комісії, яка погодить коефіцієнти щодо відшкодування пільгового проїзду. Планується, що це дослідження дасть чітку відповідь, скільки насправді пільговиків користуються громадським транспортом і скільки коштів відповідно до цього потрібно компенсувати перевізникам.

Довідка

Рада підприємців – це консультативний орган. Мета діяльності Ради – формування механізму взаємодії органів місцевого самоврядування і суб’єктів господарювання, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу.

Опублікована: 10 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація