Мережа магазинів «Брокард», чиї магазини працюють по всій Україні пов’язана з росією.

Такі дії обумовлені тим, що Президент України Володимир Зеленський 30 вересня закликав український парламент без зволікань прийняти закон про націоналізацію.

Про це повідомила депутатка Верховної Ради Роксолана Підласа. За її словами перелік активів готує Кабмін, він налічує 903 об’єкти, 79 позицій – це корпоративні права, а 824 позиції – майно.

Наприклад, мережа магазинів «Брокард», яка за даними РНБО та СБУ на 100% належить офшорці й контролюється Міністерством промисловості та торгівлі росії. Або краматорський «Енергомашспецсталь» – 92% акцій належать кіпрській офшорній компанії, яка входить до складу компанії Росатом, яке контролюється Міністерством енергетики росії.

Нагадаємо, Подільський районний суд Києва 18 травня наклав арешт на 100% корпоративних прав ТОВ Брокард-Україна. 

Корпоративні права ТОВ «Брокард-Україна», зареєстровані за кіпрською компанією «Інденон Холдинг Лімітед», яка належить росіянці Тетяні Володіній, також жінка володіє російською мережею «Л'Етуаль».

Слідчі розпочали кримінальне провадження про присвоєння майна та фінансування агресії проти України.

Відомо, що суд заборонив Володіній та її представникам відчужувати корпоративні права на «Брокард-Україну». 

Однак на початку червня Brocard розіслав партнерам повідомлення про зміну власника – компанію продали парфумерному холдингу Philippe Benacin Holding. Все це відбувалося без дозволу Антимонопольного Комітету України.

Враховуючи, що кінцевим власником компанії став громадянин Франції Філіп Бенасі, адвокати «Брокарду» звернулися до суду з проханням скасувати арешт майна. Зрештою суд пішов на поступки, але частково.

Арешт залишили чинним, як і заборона вчиняти будь-які дії, пов'язані з проведенням державної реєстрації права власності на корпоративні права компанії. Проте фірмі дозволили призначити нового директора та змінити місцезнаходження юридичної особи.

Loading...