Рейси з полтавського аеропорту ще затримаються: скасували тендер на виконання ремонтних робіт

Автор: Вікторія Баберя, 2 листопада, 13:08

Фото: Рейси з полтавського аеропорту ще затримаються (Фото Олега Журавльова)


Торги на суму понад 9 млн грн на влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття руліжної доріжки та перону в аеропорту «Полтава» відмінили.

Відповідне оголошення опублікували на порталі Prozorro. Зокрема, серед причин скасування торгів є скорочення замовником, а саме, обласним комунальним підприємством «Аеропорт-Полтава», видатків на здійснення закупівлі даних робіт.

Тож, враховуючи це, тендерний комітет 30 жовтня ухвалив рішення визнати торги по закупівлі робіт з поточного ремонту такими , що не відбулись. Зазначимо, на участь в процедурі відкритих торгів подалися два підприємства: ТОВ «Полтавабудсервіс плюс» (остаточна пропозиція – 9 млн 384 тис. грн) та ТОВ «ДРСУ ПОЛТАВА» (остаточна пропозиція – 9 млн 398 тис. 413,08 грн).

Переможцем стало ТОВ «Полтавабудсервіс плюс», із яким оголосили про намір про укладення договору ще 12 вересня. А підрядник мав  виконати усі роботи протягом 30 днів з моменту підписання договору. Зокрема, згідно з тендерною документацією, мали влаштувати верхній шар асфальтобетонного покриття рубіжної доріжки та перон протяжністю 18 тис. 168 кв. м. А саме виконати наступні роботи:

  • очищення покриття навісного щіткою на базі паливально-мийної машини, сильно забруднене покриття (6 проходів);
  • розливання в’яжучих матеріалів (5,4504 т);
  • влаштування армуючої георешітки з підлошкою, розмір чарунки 4х4;
  • улаштування верхнього шару покриття товщиною 50 мм з гарячих асфальтобетонних сумішей асфальтоукладальником при ширині смуги до 3,5 м;
  • на кожні 5 мм товщини верхнього шару додавати або виключати (+1 см).

Надалі мають провести повторні торги, враховуючи новий розмір бюджету та видатків на ці роботи. Їх надасть замовник.

Довідка

Руліжні доріжки – частина льотного поля аеродрому, спеціально підготовлена для руління повітряних суден. Руліжні доріжки (сленгове — рульожки) поєднують між собою злітно-посадкові смуги і перони, на них знаходяться місця очікування для літаків перед виїздом на ЗПС.

Опублікована: 2 листопада 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація