Ремонтом харчоблоків навчальних закладів Полтави займалася фірма, яка припиняє свою діяльність

Автор: Каріна Тютюнник, 4 жовтня, 17:29

Фото: Відремонтований харчоблок (Джерело - www.rada-poltava.gov.ua)


Управління освіти замовило ремонтні роботи харчоблоків в ПАТ «Пересувна механізована колона 171», однак фірма наразі розпочала процес припинення своєї діяльності.

Як повідомляють на Facebook-сторінці Держзакупівлі Полтавщина, 4 вересня Управління, згідно з Prozorro, замовило капремонт харчоблоків Полтавського ДНЗ №83 та Полтавського ЗНЗ №8 загальною вартістю майже 960 тис. грн в ПАТ «Пересувна механізована колона №171». В обґрунтуванні, яке опублікувало Управління, зазначено, що серед трьох контрагентів обрали переможцем саме цю фірму за критерієм найменшої ціни.

Однак згідно з реєстром Мін’юсту, ПАТ «ПМК №171» з 9 серпня перебуває в стані припинення своєї діяльності, до 10 жовтня кредитори ще мають змогу звернутися до фірми, з метою пред’явлення своїх вимог.

Вид роботи

Вартість

1.

Капітальний ремонт приміщення харчоблоку Полтавського ДНЗ № 83 «Дзвіночок»

299 тис. 957 грн

2.

Капітальний ремонт приміщення харчоблоку Полтавського ЗНЗ № 8 імені Панаса Мирного

661 тис. 760 грн

Разом

961 тис. 717 грн

Також вже після оголошення про припинення діяльності цієї фірми 18 серпня Управління уклало з нею договір, за яким до 31 грудня підрядник виконає капітальний ремонт кабінетів №403, 405, 407, 408 та коридору 4-го поверху ЗОШ І ІІІступенів №37. Вартість робіт складає 795 тис. 896 грн.

Згідно з реєстром, кінцевим бенефіціарним власником є Кривошей Олександр Михайлович, який зареєстрований в с. Бербениці Лохвицького р-ну Полтавської області.

Припускаємо, що Олександр Кривошей є сином екс-начальника Держфінінспекції в Полтавській області Михайла Кривошея, оскільки колишній службовець, за «Логос Україна» теж народився в с. Бербениці Лохвицького р-ну.

Згідно з  YouControl, вони обидва є засновниками ТОВ «Юрінвестком».

Скриншот зв'язків фірми ТОВ

Зазначимо, що договір з підрядником підписаний 4 вересня, а вже 13 вересня на сайті міськради опублікували новину про те, що відремонтовані харчоблоки відвідав міський голова.

Опублікована: 4 жовтня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація