Розбита дошка у парку імені Котляреського у Полтаві, 30 листопада 2019 року. Інтерактивну дошку уже відновили, але вандалів поліція поки не знайшла

У поліції відкрили 2 кримінальні провадження через події, що відбулися у Полтаві рік тому. У жодній справі наразі немає підозрюваних.

Торік відкрили 2 кримінальні провадження за побиття інтерактивної дошки на території парку Івана Котляревського та пошкодження полиці під меморіальною дошкою загиблому АТОвцю Сергію Лимарю. Ще одну справу відкрили за підпал автомобіля, на якому волонтери возили допомогу в зону бойових дій.

Про це  розповів заступник речника поліції Полтавщини Роман Грішин 30 листопада.

Роман Грішин каже, що наразі триває досудове розслідування всіх 3 справ:

«Наразі чекаємо на висновки експертиз. Відкрили 2 кримінальні провадження по 297 ст. і 3 провадження по 194 ст ч. 2. Підозрюваних немає».

Цьогоріч невідомі розбили у Полтаві меморіальну дошку Симону Петлюрі.

Коротко згадаємо про такі випадки протягом останніх 3 років. Так, у 2016 році вночі та вранці 29 травня невідомі розбили три меморіальні дошки: близько 2-ї ночі полтавець помітив пошкоджену дошку бійцю «Азова» Антону «Сіфу», Олександру Мочалову, Сергієві Лимарю.

Згодом 11 вересня невідомі пошкодили одразу 5 меморіальних дошок, встановлених на честь полтавських АТОвців, а саме: Антонові Грицаю та Олександрові Мочалову (відновлені), Валерію Боняківському (встановлена на фасаді ЗОШ № 11), Антонові Цедіку та Святославу Горбенку (на фасаді ліцею № 1), а також Олександру Фролову (на фасаді ЗОШ № 6), повідомляли журналісти «Полтавщини». Випадки вандалізму повторювалися в квітні 2017, квітні 2018 і листопаді 2019.

Загалом, у Полтаві встановили 18 меморіальних дошок полеглим воїнам АТО. Станом на кінець грудня 2019-го ще 2 знаходилися на етапі погодження з міською владою й розробки документації.

Тоді ж у грудні міська влада розглядала питання встановлення камер зовнішнього відеоспостереження та освітлення біля меморіальних дошок полеглих учасників АТО. Це необхідно для усунення загрози їх повторного пошкодження.

Loading...