Родина загиблого полтавського альпініста збирає кошти на транспортацію тіла з Росії

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 7 травня, 15:22

Фото: Ігор Рудич (Джерело – poltava.to)


У неділю, 5 травня, 34-річний Ігор Рудич помер під час сходження на Ельбрус в рамках міжнародного фестивалю гірських екстремальних видів спорту Red Fox Elbrus Race.

Попередньою причиною смерті чоловіка називають серцевий напад, повідомляє ІВ «Полтавщина» у вівторок, 7 травня. Обставини смерті перевіряє управління Слідчого комітету по Кабардино-Балкарській Республіці, призначено судово-медичну експертизу.

Регіональне управління ГУ МНС повідомило, що Ігор Рудич втратив свідомість на висоті 3,5 км. Він самостійно повідомив рятувальників, що йому стало зле під час сходження, і коли рятувальники прибули на місце, він не подавав ознак життя. Для евакуації задіяли 14 рятувальників і 2 одиниці техніки.

Наразі тіло чоловіка перебуває в морзі міста Нальчик. МНС Росії може доставити його літаком до Москви, а звідти – спеціальним автотранспортом до Полтави. Озвучена ціна – 100 тис. рублів (40 тис.грн), але рідні загиблого спортсмена припускають, що витрати будуть більшими.

Що стосується позиції страхової компанії «Інтерплюс» (Ігор Рудич був її клієнтом), то, за словами товариша альпініста Євгена Плешанова, вона поки що не вважає, що даний випадок є страховим.

На офіційному сайті змагань вказано, що 5 травня розпочалися змагання 3-ого Кубку Росії зі скайраннінгу (висотному бігу). Також там вказано, що полтавцю стало зле на висоті, але перед цим, можливо, у нього стався серцевий напад.

Ви можете долучити до збору коштів для повернення тіла Ігоря Рудича.

Номер карти ПриватБанку: 4731 2191 0034 6802 (Рудич Анатолій Іванович, батько Ігоря).

Опублікована: 7 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація