848RivlCaNK9TOep

Депутати хочуть виділити 100 тисяч гривень для родини загиблого влітку будівельника в підземному переході на Шевченка. За рішення виділити 100 тисяч компенсації проголосували депутати на засіданні комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики. За словами начальниці міського управління соцрозвитку  Наталії Бондаренко, «Асфер груп» (компанія, що виконувала ремонтні роботи),  тоді витратила на […]

Депутати хочуть виділити 100 тисяч гривень для родини загиблого влітку будівельника в підземному переході на Шевченка.

За рішення виділити 100 тисяч компенсації проголосували депутати на засіданні комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики. За словами начальниці міського управління соцрозвитку  Наталії Бондаренко, «Асфер груп» (компанія, що виконувала ремонтні роботи),  тоді витратила на похорон загиблого працівника близько 50 тисяч гривень.  Компенсацію ж родині візьме на себе міська влада.

Родині загиблого влітку ремонтника в підземному переході на Шевченка виділять грошову допомогу

18 липня в перехід на перехресті вулиць Шевченка та Європейської з боку пожежної частини автомобіль в’їхав в металеву захисну загорожу. А в самому переході будівельник ремонтував сходи. Тоді водій Opel Combo, намагаючись уникнути зіткнення з іншим автомобілем, звернув напрво в напрямку підземного переходу. Деталі тут.

Loading...