Розгляд дисциплінарної справи щодо Олександра Струкова перенесли через його раптову хворобу

Автор: Каріна Тютюнник, 31 січня, 11:16

Фото: Олександр Струков не з'явився на розгляд дисциплінарної справи (Джерело - nikorupciji.org)


Вища рада правосуддя перенесла розгляд дисциплінарної справи стосовно голови Октябрського райсуду Олександра Струкова. Причина – суддя раптово захворів і був госпіталізований до однієї з лікарень Полтави. Про це повідомляє «Судово-юридична газета».

Сьогодні, 31-го січня, Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя мала розглядати справу щодо упередженого ставлення Олександра Струкова до судді Октябрського райсуду Лариси Гольник.

Однак, розгляд перенесли через госпіталізацію голови Октябрського райсуду до хірургічного відділення однієї з лікарень Полтави.

За даними «Судово-юридичної газети», під час сьогоднішнього засідання були присутні громадські активісти та одна з ініціаторів скарги на Струкова – Лариса Гольник.

Нагадаємо, Третя Дисциплінарна палата 13-го грудні вирішила відкрити дисциплінарну справу проти Олександра Струкова. Підставою для цього стали відразу три заяви: від судді Октябрського районного суду Полтави Лариси Гольник, Національного агентства з питань запобігання корупції та Голови Ради суддів України Валентини Сімоненко.

Опублікована: 31 січня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація