Фото – bilsk.com.ua

Сьомий сезон Міжнародної польової археологічної школи на Більському городищі (Котелевський район, Полтавська область) стартує 10 липня цього року.

Спілка археологів України оголисила про те, що розпочався набір учасників. Заявки приймаються до 01 липня 2021 року. Їх можна надіслати координаторам проєкту на e-mail: Денис Гречко ukrspadshina@ukr.net або Ігор Корост Bilsk_gelon@ukr.net.

Літня польова археологічна школа – це Міжнародний проєкт, який заснував Історико-культурний заповідник «Більськ» спільно з Інститут археології НАН України та ВГО «Спілка археологів України». У ньому поєднані наукові, науково-популярні та просвітницькі заходи. Завдяки цьому проєкту археологічна спадщина презентується серед молодих дослідників, а також пересічного населення, яке цікавиться давньою історією.

Унікальність Польової школи полягає у тому, що поряд з молодими дослідниками та науковцями у ній можуть брати участь волонтери. За роки діяльності проєкту до археологічних досліджень долучалися не лише учасники з різних міст України, а й науковці та волонтери з Польщі, Німеччини та США.

До лекцій та практичних занять залучені авторитетні українські та іноземні вчені.

Усі практичні й теоретичні заняття відбуваються просто неба, на відкритому просторі. Учасники Польової школи проживають у наметовому містечку, де організований кемпінг і наявні усі необхідні зручності для забезпечення побутового комфорту.

Навчання у Школі передбачає участь у розкопках, формування навичок різних видів фіксації археологічних досліджень, камеральну обробку матеріалів, теоретичні лекції, а також пізнавальні екскурсії Більським городищем та пам’ятками найближчої округи.

Проєкт відкриває унікальні можливості для майбутніх археологів, дає необхідні теоретичні знання і практичні навички, а також передбачає обмін досвідом серед фахівців археологічної справи.

Loading...