cX8Ap6AsnLmgP4S0

Чоловік адміністрував 5 інтернет-спільнот в одній із заборонених в Україні соцмереж, де розміщував матеріали із закликами до молоді (зокрема неповнолітніх) приєднуватися до радикалів.

Правоохоронці затримали його у власній квартирі. Про це повідомляє пресслужба СБУ в понеділок, 28 жовтня. За їх інформацією, він працював за завданням російських «кураторів». Кошти отримував від кураторів шовіністичних пабліків, які контролюю російські спецслужби.

«Учасники груп мали провокувати міжетнічні конфлікти через силові провокації представників національних меншин», – повідомляє пресслужба.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) та ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України.

За матеріалами СБУ суд визнав його винним у скоєнні злочину.

Нагадаємо, в середині липня контррозвідники Управління СБУ в Полтавській області під процесуальним керівництвом Головної військової прокуратури викрили колишнього працівника МВС України на розвідувально-підривній діяльності за завданням ФСБ Російської Федерації.

У жовтні його засудили на 12 років за державну зраду.

Loading...