Секретар міськради очолила нову депутатську групу

Автор: Каріна Тютюнник, 24 травня, 10:27

Називатиметься нова група «Єдність» і входитимуть до неї депутати Іван Діденко, Тимофій Гаєвий, сама Оксана Деркач, Ярослав Мартинюк, Володимир Корнійчук і Денис Поліщук.

На це депутат Андрій Матковський зазначив, що згідно з Регламентом, секретар міськради не може очолювати жодну групу. 

Андрій Матковський

Свої сумніви висловила і депутатка Світлана Нестуля:

«Звісно, ми вітаємо утворення нових груп і об’єднань в міській раді. Але законодавчо, якщо утворюється якась нова група, то очевидно, що депутати, які належать статусно до інших фракцій мають визначитися. Поки що, жодних заяв про те, що вони виходять із фракції «Рідне місто» не було. Утворення групи за яким регламентом повідомте нам і розкажіть».

Світлана Нестуля

Олександр Мамая відповів, що він не за групу і не проти неї, але він «так зрозумів», що це міжфракційна група. В юридичному управлінні міської ради зазначили ж, що закон не забороняє секретарю ради бути членом такої групи.

У той же час голова виборчої комісії Сергій Петренко повідомив про відкликання депутата Дениса Поліщука, тому до нової групи він, звісно, входити не буде. Також, голова ТВК вручив тимчасову картку для голосування наступному за списками кандидату і тепер вже депутату міськради Олександру Кісільову. Причому, частина людей аплодували, частина – кричали: «Ганьба!».

Сергійю Кісільову вручають картку для голосування

Відкликаного депутата Дениса Поліщука прийшли підтримати містяни

Міський голова підтвердив, що за законом Кісільов – чинний депутат. Однак зазначив, що особисто буде свідчити в суді щодо того, що голова ТВК Сергій Петренко під час засідання сесії говорив про близько 500 підроблених підписів за відкликання Поліщука. За словами депутата Олександра Шамоти, відтепер у міській раді, завдяки Кісільову, знову з'явилася фракція СДП.

Крім цього, на засіданні оголосили, що відтепер очолюватиме фракцію «Рідне місто» Світлана Нестуля.

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 24 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація