123-pic905-895×505-69329

22 червня Фонд Сергія Притули оголосив про збір коштів у межах проєкту «Народний Байрактар». У межах нього потрібно зібрати 500 млн грн, з яких за добу українці уже задонатили 296 млн грн.

Завдяки трьом «Байрактарам» вдасться суттєво посилити Повітряні Сили Збройних сил України. Про це пише Сергій Притула 23 червня.

Протягом минулої доби вдалося знайти кошти на 2 «пташки» для українських захисників, але збір продовжується. Підтримати збір можна у декілька способів – на картки mono, «ПриватБанк», PayPal, Patreon, криптогаманці тощо. Усі зручні способи можна обрати за посиланням.

«Один з моментів, який вкрай розчулює мене в останні місяці, це коли у соцмережах хтось тегає мене чи наш фонд у дописах, суть яких зводиться до простої формули: “друзі, у мене сьогодні День народження, не даруйте мені подарунків, задонатьте на фонд Притули, краще купимо щось для наших захисників»,– писав Притула.

Bayraktar TB2 – це ударний оперативно-тактичний безпілотний літальний апарат (БПЛА), який розробляється на території Туреччини. Здатний розганятися до 200 км за годину та підніматися на висоту понад 8 км.

Свою назву безпілотник отримав на честь засновника компанії Baykar (яка займається виготовленням розвідувально-ударних дронів) – Оздеміра Байрактара. У перекладі з турецької назву можна перекласти як «прапороносець».

Loading...