Concept for good investment
Concept for good investment

Concept for good investment and money making

На Полтавщині продовжують втілювати пілотний проект «Рука допомоги». Причому, жителі користуються можливістю не лише знайти гідну роботу, а й відкрити свій бізнес. Так, нещодавно ще дев’ятеро полтавців вирішили стати підприємцями. Як повідомляють на сайті проекту, у Полтавській області ще 27 малозабезпечених та переселенців стали учасниками програми. Дев’ятеро з них, вирішили започаткувати власну справу. Комісія з […]

На Полтавщині продовжують втілювати пілотний проект «Рука допомоги». Причому, жителі користуються можливістю не лише знайти гідну роботу, а й відкрити свій бізнес. Так, нещодавно ще дев’ятеро полтавців вирішили стати підприємцями.

Як повідомляють на сайті проекту, у Полтавській області ще 27 малозабезпечених та переселенців стали учасниками програми. Дев’ятеро з них, вирішили започаткувати власну справу. Комісія з реалізації проекту затвердила усі заяви, а двом полтавцям, які захистили свої бізнес-плани, вирішила надати фінансування.

Переселенець Василь Тамаш, який раніше працював ветеринаром, відкриє власний ветеринарний кабінет у Кременчуці.

А малозабезпечений Іван Личко буде виготовляти піддони з деревини. Надалі ж чоловік планує запустити виробництво садово-паркових меблів.

Нагадаємо, на Полтавщині  втілюють пілотний проект «Рука допомоги» з працевлаштування внутрішньо переміщених осіб і членів малозабезпечених сімей. Згідно з програмою, ці категорії населення зможуть влаштуватися на роботу або отримати безвідсотковий кредит для організації підприємницької організації.

За минулий рік до проекту, який реалізує Міністерство соціальної політики за підтримки Світового банку, в трьох областях-першопрохідцях (Львівська, Полтавська, Харківська) долучилося більше 2,4 тисяч чоловік.

З них, понад 1120 безробітних малозабезпечених та переселенців повернулися на ринок праці.

У минулому році понад 650 осіб працевлаштовано, 408 осіб взяли участь в оплачуваних громадських роботах, а 62 – розпочали власний бізнес, скориставшись безвідсотковою фінансовою допомогою.

Загальна сума наданої фінансової допомоги учасникам проекту становить понад 3,6 мільйони гривень.

Loading...