Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – starapravda.com.ua)

Новий екокурорт будують у селищі Градизьк.

Очільник Градизької територіальної громади Мирослав Носа говорить, що курорт створять на території табору «Чайка». Це  земля комунальної власності, цільове призначення землі – рекреації:

«Загалом за табором “Чайка” рахується майже 14  га землі, які  перебувають в оренді нового власника. Тобто відбувся продаж об’єктів нерухомості, які перебували раніше у власності ТОВ “Кредмаш”, орендна плата майже 203 тис. в рік. Також  додатково взяли в оренду земельну ділянку комерційного призначення на якій побудували кафе-ресторан – це ще  40 тис. в рік в бюджет громади”.

Мирослав Носа каже, що для громади будівництво такого курорту – це плюс, але за умови, що власники вестимуть діяльність виключно в правовому полі. Курорт дасть нові робочі місця, це податок на доходи фізичних осіб 60%, які йдуть в місцевий бюджет.

«Якщо мова йде  про готель, то, наприклад з кожного номеру при офіційному поселенні буде платитися туристичний збір, а це вже податок який зараховується в місцевий бюджет», – говорить Мирослав Носа. 

Раніше ЗМІСТ писав, що на сайті курорту повідомляють, що офіційне відкриття заплановано восени цього року. 

Туристична галузь лишається актуальною для Полтави та Полтавщини. Керівник аналітичного центру ЗМІСТ Олександр Скрипай розповідав, що відпочинок у Полтаві та поблизу міста має попит у жителів великих міст. Через це створення нових релакс-парків – гарний потенціал для громад.

Loading...