Полтавська міська рада

22 вересня 18 депутатів Полтавської міської ради зібралися, щоб ініціювати скликання позачергової сесії.

Визначений депутатами порядок денний містить 24 питання. Серед них – розпуск виконавчого комітету та звільнення заступника міського голови Євгена Рички, а також звернення депутатів щодо заборони діяльності «московського патріархату».

Для розгляду на сесії запропонували наступний перелік запитань порядку денного:

1. Про розпуск виконавчого комітету Полтавської міської ради.

2. Про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу Рички Є.О.

3. Про надання повноважень.

4. Про розміщення, будівництво, експлуатацію та обслуговування будівель і споруд об’єктів інженерної інфраструктури.

5. Про питання безоплатного прийняття індивідуально визначеного майна.

6. Про внесення змін до рішення третьої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 19.03.2021 «Про затвердження переліку об’єктів комунального майна Полтавської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні у 2021 році».

7. Про безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

8. Про прийняття квартири у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

9. Про прийняття військового майна у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

10. Про надання згоди на прийняття військового майна (квартир) у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

11. Про питання реалізації права учасника Товариства з обмеженою відповідальністю «Ліки Полтавщини».

12. Про прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади житлового будинку по вул. В’ячеслава Чорновола, 43 у місті Полтава.

13. Про прийняття медичного обладнання.

14. Про прийняття у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади гуртожитків по вул. Харчовиків, 29/1 та по вул. Харчовиків, 31 у місті Полтава.

15. Про прийняття мультифункціональних спортивних майданчиків у комунальну власність Полтавської міської територіальної громади.

16. Про надання згоди КП «ЖЕО № 2» на зняття з балансу об’єктів нерухомого майна.

17. Про надання повноважень районним у місті Полтаві радам.

18. Про затвердження статутів комунальних підприємств, підпорядкованих Департаменту охорони здоров’я Полтавської міської ради.

19. Про затвердження у новій редакції Положення про порядок призначення та виплати іменної стипендії Полтавської міської ради молодим вченим закладів вищої, фахової передвищої освіти та наукових установ м. Полтава.

20. Про затвердження Регламенту роботи Центру надання адміністративних послуг Полтавської міської ради (в новій редакції).

21. Про визначення Переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Полтавської міської ради.

22. Про визначення обсягу і меж повноважень, які здійснюють районні у місті Полтаві ради на території Полтавської міської територіальної громади.

23. Скасування рішення виконкому щодо Програми підтримки ВПО, де виділяється близько 1 млрд грн.

24. Про звернення депутатів щодо заборони діяльності «московського патріархату».

До міжфракційного об’єднання долучилися депутати з фракцій «Європейська солідарність», «Слуга народу», «Рідне місто» й позафракційний Євген Момонт.

Звернення з пропозицією скликання сесії подали міському голові Полтави Олександрові Мамаю. Після реєстрації звернення мер матиме 2 тижні на те, щоб надати відповідь депутатам. Якщо вона буде негативною, або її не буде взагалі, то секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов скличе сесію самостійно.

Напередодні Олександр Мамай погрожував депутатам, якщо вони не приходитимуть на засідання, після воєнного стану розпустити раду:

 «Якщо тричі сесії не збираються,  то міський голова може звернутися до Верховної Ради, щоб розпустити міську раду. Ми розуміємо, що воєнний стан і ніхто цього робити не буде, але якщо таких сесій буде кілька, то ми розуміємо що колись воєнний стан закінчиться і тоді буде у нас все швидко робитися».

Депутати на сесію так і не прийшли, тому вона не відбулася. Тепер вони наполягають на скликанні засідання, де не буде питань, що вигідні владі.

Loading...