20 січня постановою Кабміну №31 затверджено Порядок здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти.

Цей Порядок визначає механізм здійснення медичного обслуговування учнів закладів середньої загальної освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності. Про це 22 січня повідомляє прессслужба Департамент освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

Порядком визначено, що медичне обслуговування учнів здійснюється медичним працівником, який, входить до штату закладу освіти. У разі відсутності у закладі освіти медичного працівника заклад освіти укладає із закладом охорони здоров’я договір про медичне обслуговування учнів.

Медичне обслуговування учнів включає:

  • організацію проведення обов’язкових медичних профілактичних оглядів;
  • організацію проведення профілактичних щеплень згідно з їх календарем після лікарського огляду;
  • моніторинг стану здоров’я;
  • здійснення профілактичних та оздоровчих заходів у закладах освіти;
  • надання медичної допомоги учням, які перебувають у невідкладному стані, у закладах освіти.

Обов’язкові медичні профілактичні огляди проводяться щороку медпрацівниками у закладах охорони здоров’я за місцем медичного обслуговування учня у присутності його батьків або інших законних представників.

Профілактичні щеплення проводяться у порядку, встановленому МОЗ. За місцем медичного обслуговування учня та за результатами проведених щеплень відповідно до календаря профілактичних щеплень видається довідка батькам учня для подання до закладу освіти.

Loading...