Фото ФБ-сторінки Наталії Скорик

Це новий туристичний проєкт у Полтаві під назвою «Музейні середи». Перша зустріч поціновувачів мистецтва відбулася вже цієї середи, 3 березня.

Старт відбувся у Полтавському художньому музеї, Галерея мистецтв імені Миколи Ярошенка.

Такий захід організувала засновниця туристичного проєкту «Скарбничка мандрів» Наталія Скорик.

За її словами «Музейні середи» – це різноформатні зустрічі у музейних просторах міста, які будуть проходити по середам у післяробочі години.

На першій зустрічі поєднали лекцію-бесіду про фарфор і музику. Крім того, гостей пригощали смаколиками та напоями.

Учасники події були приємно вражені таким цікавим форматом зустрічі і ділилися своїми емоціями після вечора:

«Пам`ятаєте салонну культуру XVIII-XIX століть, коли світські дами організовували гуртки з різних тем на зразок літератури, політики та мистецтва. Так ось, вчора я почувла себе  такою дамою. Наталя Скорик має виключний хист створювати інтелектуальні події у нашому місті і не лише», – розповідає учасниця заходу Яніна Барибіна.

Вона також відзначила, що цей вечір став таким вишуканим, бо завдяки розповідям надзвичайно цікавого мистецтвознавця всі присутні ніби мандрували Європою, перебуваючи у самому центрі України:

«Сила музики творить дива. Лише один дотик клавіш і ми вже переносимось до сонячної Італії, а потім  Німеччини – і так мандруємо світами».

Наступної середи полтавців та гостей міста запросять в черговий музей, анонси можна буде знайти на сторінці «Скарбничка мандрів» в соцмережі.

Фото зі сторінки ФБ Наталії Скорик
Фото зі сторінки ФБ Наталії Скорик
Loading...