Система – в основі всього. Засновники полтавських підприємств запрошують на бізнес-тренінг

Автор: Анастасія Добряк, 9 жовтня, 16:39

Фото: У Полтаві відбудеться бізнес-тренінг (Джерело – theins.com)


Семінар «Рентабельний бізнес: від ідеї до системи» організовують для людей, які прагнуть зробити власний бізнес рентабельним.

Практичне заняття відбудеться у суботу, 19 жовтня, о 11:00, у конференц-залі бізнес-центру «Сучасний дім» (вул. Котляревского 22 б).

Організатори семінару компанія «Сіті Профіт» вважають, що завдяки цьому заходу і власники бізнесу, і топменеджери, і стартапери зрозуміють що необхідно, аби зробити власну справу системною.

Програма семінару про рентабельність виглядає наступним чином:

  • з 11:00 до 12:30 – секція «Від ідеї до рентабельного системного бізнесу за 60 днів». Спікер Володимир Пімєнов є засновником та концептологом компанії «Сіті Профіт», власник/засновник компаній «UA PROJECT2», «ORDEROOM», «Асоціація Проектних Менеджерів України й не тільки.

Володимир розповість про те, що насправді означає «нішовий бізнес», де знайти команду, як увійти в ринок не маючи грошей. Також можна буде подискутувати зі спікером про маркетинг та інструменти, які необхідно впроваджувати для розвитку власної справи;

  • 12:30 до 13:30 – секція «Будуємо бізнес у партнерстві чи самотужки?».

Спікер Ростислав Караптан є керуючим партнером представництва компанії «Сіті Профі» у Полтаві, засновник і комерційний директор компанії «Торгсервіс» і учасник Полтавської Асоціації Бізнесу.

Він розповість про переваги й ризики партнерства, привабливість власного бізнесу та дасть поради щодо партнерських угод, які сприятимуть розвитку справи. З Ростиславом Караптаном можна буде подискувати про те, як створити справжню команду і як виокремити питання, на які варто дати відповідь перед тим, як прийняти рішення про партнерство;

  • 13:30 до 14:00 – кава, спілкування і нетворкінг.

Як повідомили організатори, головна мета семінару полягає у тому, аби поділитися з аудиторією дієвими інструментами, які можна практично застосовувати у роботі.

Афіша

Відтак після заняття учасники матимуть цілісне уявлення про основи створення сучасного бізнесу, обговорять свої проблеми та почують про досвід інших, встановлять корисні знайомства.

Вартість участі у семінарі – 300 гривень. Для участі потрібно зареєструватися.

За додатковими питаннями можна звернутися за номерами: 067 49 86 380, або 067 498 65 56.

Опублікована: 9 жовтня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація