Ситуацію в країні можемо змінити тільки ми – експертка з комунікацій

Автор: Ярослава Тягнибок, 17 травня, 16:44

Фото: Ситуацію в країні можемо змінити тільки ми


17 травня в аграрній академії Полтави зацікавлені мешканці міста дискутують на IV громадському лекторії від Студреспубліки. Захід буде тривати до 19:00.

Об 11:00 відбулася інтерактивна сесія «Від цінностей особистих до вартостей громадських: чому на цінностях спекулюють?» від експертки з комунікації Оксани Мусієнко.

Кожен з учасників мав змогу взяти участь у тренінгу, запитати в самого себе «що для мене найголовніше?» та почути відповідь від внутрішнього «я». Була представлена формула «успішної людини»: час, енергія, статус і гроші.

«Саме час є запорукою успіху. Якщо час у вас є найголовнішим пріоритетом, то успіх вам забезпечений», – пояснює експертка,

Оксана, експерка з комунікацій

Далі обговорили тезу «Громадянські вартості витікають з особистих цінностей»:

«На превеликий жаль, не всі українці усвідомлюють, що країну можемо змінити тільки ми. Зараз люди діляться на дві групи: ті, хто кажуть, що Україну зараз ніхто не в стані змінити. І на тих, хто впевнений, що за все повинен відповідати Президент. Запам’ятайте раз і назавжди – ситуацію в країні можемо змінити тільки ми!» – закликає до соціальної свідомості Оксана Мусієнко.

На лекторії

Відвідувачі можуть ставити запитання до експертів та дискутувати. Протягом дня триває громадянське просвітництво та обговорюються  теми свободи слова, боротьби за права, розуміння своїх бажань, як громадянина, та яким чином їх реалізувати.

Перелік дискусій, на які ще можна потрапити:

Перелік дискусій

Нагадаємо, що громадянський лекторій «Громадянин, громада і держава» організували «Студреспубліка» Полтави та управління в справах сім`ї, молоді та спорту полтавського міськвиконкому.

На лекторії

Опублікована: 17 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація