Скільки коштує реєстрація домашніх тварин та як виглядає номерний жетон (ФОТО)

Автор: Вікторія Баберя, 26 червня, 09:45

Фото: Реєстрація домашніх тварин (Джерело - metropawlitanpetsitters.com)


У Полтаві вже з 2 липня стартує реєстрація домашніх тварин. Спеціалісти відділу регулювання чисельності бездоглядних тварин КАТП-1628 розповіли скільки коштує зареєструвати домашніх улюбленців та який вигляд має номерний жетон.

Послуга реєстрації коштуватиме 44,98 грн і включає в себе вартість номерного жетону для тварин міжнародної бази animal-id.info (30 грн).

Також є пільгова категорія – малозабезпечені верстви населення. Жетон їм видаватиметься безкоштовно і послуга реєстрації коштуватиме 7,08 грн. На придбання 500 номерних жетонів для тварин, якими володіють соціально не захищені категорії населення, витратили 15 тис. грн.

Нагадаємо, паралельно з муніципальним реєстром, дані про тварин вноситимуть у базі animal-id.info. Платформа об'єднує відомості про ідентифікованих тварин, їх власників та організацій, які працюють з тваринами.

Наразі у Полтаві понад 100 тварин зареєстровані на платформі на animal-id.info. Однак у ветеринарних клініках немає доступу модераторства, тобто підтвердження реєстрації (є лише на КАТП-1628). Тому громадяни, які зареєстрували тварин мають звернути до спеціалістів та підтвердити реєстрацію. Вартість послуги не змінюється - коштуватиме 44,98 грн: видаватимуть реєстраційну картку, посвідчення і жетон. 

Нагадаємо, як зареєструвати домашню тварину:

  1. Необхідно з’явитися до КАТП-1628 за адресою вул. Кагамлика, 84 з фотографією тварини в електронному вигляді.
  2. Написати заяву, у якій вказати всі необхідні дані для реєстрації: власника тварини, ветеринарний паспорт з усіма щепленнями (необов’язково).
  3. Зачекати 5-10 днів.
  4. Прийти до КАТП-1628 та забрати реєстраційна картку, посвідчення і жетон.

Номерний жетон тварини

Номерний жетон тварини

Опублікована: 26 червня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація