Слідчого у справі голови Опішнянської ОТГ Миколи Різника звинувачують у бездіяльності

Автор: Ксенія Омельченко, 13 серпня, 17:20

Фото: Слідчого у справі голови Опішнянської ОТГ Миколи Різника звинувачують у бездіяльності


Адвокат Миколи Різника подав скарги щодо бездіяльності слідчого. Причини – слідчий проігнорував його клопотання про ознайомлення з матеріалами провадження та про допит трьох свідків.

Йдеться про Ігоря Рябчевського, Володимира Соломіна та Олександра Гетьмана. Клопотання про їх допит адвокат Григорій Фелоненко подав до СУ ГУНП в Полтавській області 7 серпня. Однак слідчий  Максим Зацеркляний не повідомив про результати розгляду цього клопотання. Ймовірно, тому що вказаних людей не допитували. Не повідомив слідчий і про результати розгляду клопотання адвоката щодо ознайомлення з матеріалами кримінального провадження.

У цих діях, які мали б проводитися у порядку визначеному КПК України, захисник Миколи Різника бачить бездіяльність слідчого. Це, у свою чергу, порушує право на захист та штучно чинить перешкоди по здійсненню правомірної діяльності адвоката.

Зважаючи на вищевикладене, адвокат Григорій Фелоненко просить суд визнати бездіяльність Максима Зацеркляного та все ж таки зобов'язати слідчого розглянути його клопотання.

Нагадаємо:

Опублікована: 13 серпня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація