Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – gordonua.com)

Концерт відбувся 20 жовтня у палаці дозвілля «Листопад». Під час виступу артист вдарив глядача. Згодом Сергій Міхалок записав звернення до фанатів та пояснив, що сталося.

Про це повідомляє видання «Бабель» 26 жовтня. 

Сергій Міхалок говорить, що розмовляв з людьми з першого ряду, там були якісь приємні інтелігентні люди. Потім він помітив, що замість них сидять двоє чоловіків напідпитку, які «імітували», що їм нудно:

«Ну, я думаю: Ого, я вас вже не відпущу».

За словами Міхалока, він почав жартувати з ними, і коли охорона спробувала вивести їх із зали, попросив одного з чоловіків пустити на сцену, оскільки той мав гітару, хотів з ним влаштувати «дуель». Далі Міхалок каже, що чоловік почав неадекватно поводитися, хамити і матюкатися.

«Тихенько його боданув, він більше навіть не від удару впав, а якось, я не відмазуватимуся – дав бичка, у нас це називається. В Україні називається «на Одесу відправив» і пішов далі концерт вести. Взагалі цьому конфлікту не надавав значення, тому що Юра [чоловік] залишився на концерті. Пізніше приїздила поліція, він жодних претензій до мене не мав, – сказав Міхалок.

Раніше ЗМІСТ писав, що слідчо-оперативна група поліції встановила особу чоловіка, якого вдарив артист. Постраждалий категорично відмовився від написання заяви та подальшого розслідування.

Слідчий поліції опрацював всю інформацію від очевидців та відео із соціальних мереж. Відомості вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Наразі тривають слідчі дії.

Loading...