Спорткомплекс-довгобуд по вулиці Петра Юрченка обіцяють завершити до кінця 2019 року

Автор: Каріна Тютюнник, 16 травня, 17:16

Фото: У Полтаві пообіцяли наступного року завершити спорткомплекс-довгобуд (Джерело - www.rada-poltava.gov.ua)


Полтавський спорткомплекс по вулиці Петра Юрченка, 1а обіцяють таки завершити після 12 років від початку будівництва. Наразі ж об’єкт готовий на 80%.

Як зазначає прес-служба міської ради, представники підрядної організації – дніпровського ТОВ «Майстер-Буд» – до кінця 2018 року компанія планує закінчити обробку зовнішніх фасадів:

«Будуть встановлені всі необхідні конструкції, буде встановлений вхід, проведений благоустрій та завершені роботи по усім комунікаційним мережам», – говорить начальник зазначеної ділянки генпідрядної організації ТОВ «Майстер-Буд» Костянтин Снідко.

Будівництво спорткомплексу по вул. Петра Юрченка (Джерело - www.rada-poltava.gov.ua)

Головним завданням проекту є завершення будівництва спортивного плавального басейну, де розміщені дві чаші для дорослих та дітей. Басейн у спортивно-видовищному комплексі призначений для цілорічного обслуговування населення. Він матиме пропускну здатність 700 відвідувачів на добу. Трибуни комплексу будуть розраховані на 298 глядачів, у тому числі місця для осіб з інвалідністю.

Будівництво спорткомплексу по вул. Петра Юрченка (Джерело - www.rada-poltava.gov.ua)

Будівництво спорткомплексу по вул. Петра Юрченка

Будівництво спорткомплексу по вул. Петра Юрченка (Джерело - www.rada-poltava.gov.ua)

Також, будуть обладнані доріжки для плавання, сходинки та стартові тумбочки, обхідні доріжки. У спортивно-видовищному комплексі облаштують спортивно-тренувальну залу, адміністративний корпус, а також допоміжні групи приміщень.

Орієнтовним терміном введення в експлуатацію спорткомплексу є грудень 2019 року. Нагадаємо, будувати його почали ще у 2007 році. Міський же голова під час візиту зазначив, що на зведення об'єкту з бюджету загалом буде виділено близько 140 мільйонів гривень.

Опублікована: 16 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація