Справа ліквідації «ПМШЕД»: суд зняв арешт з офісів та приміщень підприємства

Автор: Єгор Рудь, 17 жовтня, 08:33

Фото: У 2019 році з техніки «ПШМЕД» та асфальтного заводу уже зняли арешт (Фото – poltava.to)


Нині КП «ПШМЕД» юридично не ліквідували. У 2019 році Октябрський райсуд почав розглядати справу щодо ліквідації підприємства. На останньому судовому засіданні повернули офіс та приміщення КП, адже арешт не перешкоджатиме проведенню розслідування.

Пригадаємо, що після рішення 9 сесії міської ради від 31 січня 2017 року почалася ліквідація КП «ПШМЕД». Із судової ухвали відомо, що приблизно 70 одиниць спецтехніки й автотранспорту та нерухоме майно «ПМШЕД», без укладення договорів оренди або ж за заниженою вартістю передали в користування приватним організаціям.

Також суд встановив, що виробнича база «ПМШЕД» та розташований на території асфальтобетонний завод наразі експлуатується «Харківспецпостач».

Влітку, 30 червня, Октябрський районний суд ухвалив рішення зняти арешт із нерухомого майна КП «ПШМЕД». Комунальному підприємству повернули право користуватися земельною ділянкою та розташованій на ній офісом, підсобними та виробничими приміщеннями. Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Про зняття арешту звернулося до суду КП «ПШМЕД», адже арешт майна заважає реалізувати плани для запобігання банкрутства. Суд врахував, що часткове скасування раніше накладеного арешту майна не перешкоджатиме проведенню досудового розслідування.

6 липня прокурор Володимир Стовбун подав апеляційну скаргу щодо скасування арешту з нерухомого майна «ПШМЕД». Але суд відмовив у задоволенні апеляції.
Нагадаємо, що у 2019 році суд зняв арешт із техніки «ПШМЕД» та асфальтного заводу.

Опублікована: 17 жовтня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація