Справа побиття депутата Миргородської міськради передана в суд – Генпрокуратура

Автор: Анна Єгорова, 5 лютого, 19:32

Фото: Олег Супруненко


Досудове розслідування щодо побиття Олега Супруненка, унаслідок якого він помер у реанімації, завершено. 31 січня обвинувальний акт направили до суду – повідомляє сайт ГПУ.

Нагадаємо, на голову фракції ВО «Свобода» Миргородської міської ради Олега Супруненка напали 12 липня, коли він повертався велосипедом додому з арматурного заводу, де працював слюсарем. Депутата знайшли на узбіччі дороги без свідомості та з численними тілесними ушкодженнями. Після 26 днів, проведених в реанімації, Олег Супруненко помер.

В організації злочину обвинувачують Хачатура Хачатряна – колеги Супруненка по депутатському корпусу Миргородської міськради. У виконанні побиття підозрюють Левона Марданяна і Олександра Гребенюка.

Мотив за версією прокуратури – особисті неприязні стосунки, що виникли через розбіжності в політичних поглядах щодо соціально-економічного розвитку міста.

Наразі троє обвинувачених перебувають під вартою. Такий запобіжний захід уже вдруге обрала суддя Октябрського райсуду Алла Чуванова. Одного із злочинців у зв’язку з переховуванням від органів досудового розслідування оголошено у розшук – додають у прес-службі ГПУ.

Злочинні дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або таке, що спричинило смерть потерпілого). За це загрожує максимальне покарання у виді позбавлення волі на десять років.

Нагадаємо, нещодавно з кваліфікації прибрали статтю «розбій» (ч.4 ст.187 ККУ), яка передбачала максимальне покарання 15 років позбавлення волі.

Опублікована: 5 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація