Справа побиття журналіста Ярослава Журавля: потерпілий прогнозує обвинуваченим умовний термін

Автор: Віталій Крицький, 5 березня, 11:49

Фото: Ярослав Журавель (фото Олега Журавльова)


За словами Ярослава Журавля, ті, хто його побив – просто виконавці, а організатор, Сергій Чередніченко, покараний не буде.

Завтра, 6 березня, о 9:30, в Київському райсуді Полтави відбудеться чергове і, вірогідно, останнє засідання по справі побиття журналіста Ярослава Журавля. На нього має з’явитись один із головних свідків цієї історії – Сергій Чередніченко.

Нагадаємо, 18 травня 2018 року прибічники місцевого очільника Соціалістичної партії Сергія Чередніченка в його офісі зламали щелепу журналісту інтернет-видання «Трибуна» Ярославу Журавлю. За словами постраждалого, він разом із полтавським активістом Дмитром Демусом прийшли до соціалістів через попередні погрози Демусу.

Ярослав Журавель після побиття (Джерело - соцмережі)

Удари Журавель отримав миттєво, після прохання не лаятися. Сам Сергій Чередніченко зазначає, що обидва «гості» – провокатори. Наступного дня назвали імена ймовірних нападників – Антон Пазенко та Михайло Алоєв.

Справу про побиття журналіста передали до суду 29 серпня. За нанесення умисного тілесного ушкодження середньої тяжкості законодавство (ст. 122 ККУ) передбачає до трьох років позбавлення волі. 

Антон Пазенко та Михайло Алоєв (фото Олега Журавльова)

Сергій Чередніченко (Джерело - fb-сторінка Сергія Чередніченка)

Сьогодні, 5 березня, напередодні чергового засідання, Ярослав Журавель розказав, що не буде оскаржувати рішення суду, якщо він призначить обвинуваченим умовний термін 2-3 роки. Журналіст додав, що головний організатор побиття, Сергій Чередніченко, проходить у цій справі як свідок, а Алоєв і Пазенко – тільки виконавці:

«Я все-таки думаю, що завтра справа не завершиться. Можливо, ще кілька місяців буде судова тяганина. Хай би так, але справедливість не переможе, оскільки замовник побиття проходить як свідок... Якщо суд прийме рішення про умовний термін Алоєву й Пазенку – оскаржувати не буду. Мені просто потрібно, щоб вони зрозуміли, що покарання – невідворотне. Сподіваюсь, що за ці 2-3 роки, які, можливо, дасть їм суд, у них в голові щось зміниться».

Наостанок Журавель додав, що з моменту побиття особистих контактів із Сергієм Чередніченком не мав.

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні ще один свідок зі сторони обвинувачення змінив свої покази.

Опублікована: 5 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація