RwfjMVmZuw1qk4qL

Підставою для самовідводу, відповідно до заяви, стали дружні відносини з обвинуваченим Сергієм Кононенком і його дружиною. Як повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, один із суддів Вищого антикорупційного суду заявив про самовідвід у середу, 22 жовтня, в ході підготовчого судового засідання. Вказану заяву судді було задоволено, а судове провадження передано для проведення повторного визначення судді автоматизованою системою […]

Підставою для самовідводу, відповідно до заяви, стали дружні відносини з обвинуваченим Сергієм Кононенком і його дружиною.

Як повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, один із суддів Вищого антикорупційного суду заявив про самовідвід у середу, 22 жовтня, в ході підготовчого судового засідання.

Вказану заяву судді було задоволено, а судове провадження передано для проведення повторного визначення судді автоматизованою системою документообігу суду.

Нагадаємо, суддю Ленінського райсуду Сергія Кононенка спіймали на отриманні ним хабара 31 серпня 2017 року. Як з’ясували правоохоронці, він вимагав 5 тис. грн від позивача у справі про стягнення 100 тис.грн боргу за прийняття рішення на його користь.

Менше ніж за три місяці, 21 листопада, Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо судді.

Йому інкримінують ч. 3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Наразі служителю Феміди загрожує позбавленням волі терміном від 5 до 10 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років із конфіскацією майна.

У березні директор Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро Юрій Кравченко на публічній дискусії розповідав, чому в Ленінському суді Харкова не можуть розпочати слухання по справі.

Перебіг засідань по справі судді ЗМІСТ описував раніше.

Окремо зазначимо, що особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Loading...