Справу екскомандира взводу, який побив у Щербанях двох солдатів, розглядатимуть в Полтавському райсуді

Автор: Вікторія Баберя, 12 липня, 10:30

Фото: Справу екскомандира взводу, який побив у Щербанях двох солдатів, розглядатимуть в Полтавському райсуді (Джерело – media.slovoidilo.ua)


Підготовче судове засідання у справі колишнього командира взводу Віктора Піхурція призначили на кінець липня.

До Полтавського районного суду Полтавської області обвинувальний акт щодо Піхурця від прокурора військової прокуратури надійшов 1 липня.

Командиру взводу Віктору Піхурцю, який побив двох солдатів у березні 2019-го під час польових занять на полтавському полігоні, загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.

Справу розглядатиме суддя Оксана Гальченко. Потерпілими виступають Дмитро Жовтенко та Роман Романко. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Пригадаємо:

  • 18 березня 2019-го під керівництвом командира старшого лейтенанта Віктора Піхурця особовий склад 3-го патрульного взводу патрульної роти прибув на військовий полігон для навчань.
  • Пізніше цього ж дня, у вагончику, де проживали солдати, Піхурець побив двох солдат. Одного вдарив через спізнення на полігон, а іншого — через те, що погано виховує солдата, який спізнився. Хлопці отримали тяжкі тілесні ушкодження.
  • 4 червня Віктору Піхурцю повідомили про підозру в перевищенні військовою службовою особою влади чи службових повноважень, вчинене в умовах особливого періоду (ч. 4 ст.426-1 КК України) та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.
  • 10 червня Октябрський райсуд Полтави відсторонив Віктора Піхурця з посади 3-го патрульного взводу патрульної роти військової частини 3052.
  • 1 липня обвинувальний акт скерували до суду.
Опублікована: 12 липня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація