Справу підпалювача автівок на Леваді розглядають в Ленінському райсуді

Автор: Вікторія Баберя, 6 вересня, 10:28

Фото: Справу підпалювача автівок на Леваді розглядають в Ленінському райсуді (фото - poltava.to)


У червні прокуратура скерувала обвинувальний акт до суду і розгляд справи призначили вже на середину вересня.

Згідно з автоматичним розподілом справ, спершу розглядати мала суддя Ленінського райсуду Наталія Крючко. Та, прокурор звертався із заявою про її відвід. Причина – до групи слідчих по даному кримінальному провадженню входить слідчий Олександр Крючко, який є рідним братом судді.

І клопотання задовольнили. Справу тепер розглядає суддя Руслан Тимчук.

Як і було відомо раніше, обвинувачений – Віталій Кравченко. Він уже має одну судимість: 4 роки ув’язнення за ДТП, яке спричинило смерть потерпілого або заподіяло тяжке тілесне ушкодження. Він вийшов з в’язниці у серпні 2010 року, бо отримав умовно-дострокове звільнення. Крім того, що чоловік був підприємцем – ФОП він зареєстрував у 2002 році. Але в травні 2019-го він його закрив. Адвокатом Кравченка у справі є Лариса Кречко.

Потерпілими у справі виступають семеро осіб, чиї автівки підпалили:

  • Ігор Польовий;
  • Андрій Заболотній;
  • Іван Вінник;
  • Сергій Воловод;
  • Олександр Волошин;
  • Еліна Осадчук;
  • Олександр Куцерубов.

Пригадаємо, у ніч з 9 на 10 березня на Леваді згоріли 6 автомобілів, наступної ночі ще сталися підпали. Загалом вщент згоріли 3 автівки. Сума збитків становить понад 1 млн грн.

Під час досудового розслідування, слідчі знайшли підтвердження, що підпали здійснив Кравченко, перевіривши дані з базових станцій мобільних операторів та провівши низку експертиз. Додамо, перед тим, як передати справу до суду слідчі провели обшук у квартирі Віталія Кравченка та вилучили кілька флаконів з «Рідиною для зняття лаку», «Оліфою» та пакети з невідомою речовиною. Також призначили психіатричну експертизу.

Віталія Кравченка обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 194 (умисне пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, шляхом підпалу) КК України. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Опублікована: 6 вересня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація