Спроба №2: харківський «Будгарант-7» знову хоче отримати підряд на капремонт вулиці Петра Дорошенка

Автор: Каріна Тютюнник, 14 серпня, 12:19

Фото: УЖКГ Полтави повторно проводить тендер на ремонт вулиці Петра Дорошенка, одним із учасників є фірма, яка не виконала умови договору минулого року (Джерело - pro.cn.ua)


21 липня завершився повторний тендер від УЖКГ Полтави на проведення капітального ремонту вул. Петра Дорошенка. Наразі рішення від комісії очікує минулорічний переможець торгів ПП «Будгарант-7», яке у 2016 р. так і не розпочало ремонті роботи на даній ділянці.

УЖКГ Полтавської міськради 14 червня 2017 р. оголосило повторний тендер на капітальний ремонт вул. Петра Дорошенка з очікуваною вартістю 19 млн 820 тис. грн, – про це стало відомо із системи Prozorro.

Це рішення спричинене тим, що організація «Будгарант-7», яка мала провести капремонт вулиці у 2016 р., за даними тижневика «Ехо», в усталений строк не розпочала ремонтні роботи.   

У цьогорічному аукціоні брало участь дві фірми: полтавське ПАТ «Управління механізації будівництва №23» та харківське ПП «Будгарант-7». Харків’яни запропонували відремонтувати вулицю за 19 млн 817 тис. грн, фірма-конкурент – за 19,5 млн грн.

З Prozorro відомо, що «Будгарант-7» нині очікує рішення тендерної комісії, яка, з метою підтвердження отриманої інформації, 27 липня продовжила розгляд пропозиції даної організації до 20 днів.

Прикметно, що за рік очікувана вартість капремонту вулиці Петра Дорошенка зросла майже на 2,5 млн грн, адже минулого року УЖКГ планувало відремонтувати вулицю за 17 млн 227 тис. грн.

Опублікована: 14 серпня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація