euq2Zoi1UiHN9bej

Учора, 21 травня, у Миргородському міськрайсуді відбулося чергове судове засідання у справі вбивства депутата місцевої міськради Олега Супруненка. На суді стали відомі подробиці підготовки нападу та жорстокого побиття, яке спричинило подальшу смерть.

Як повідомляє полтавський осередок ВО «Свобода» на сторінці у Facebook, на засіданні провели відеодопит Олександра Гребенюка, одного з учасників нападу, який раніше уклав угоду про визнання винуватості й отримав покарання у вигляді 7 років позбавлення волі.

Олександр Гребенюк розповів про підготовку нападу, хто роздавав вказівки та безпосередньо про сам напад на миргородського депутата.

Отож, з його слів стало відомо, що замовив побиття Хачатур Хачатрян, який хотів залякати Олега Супруненка. Учасниками нападу були четверо: сам організатор, його брат Руслан Хачатрян, Левон Марданян та Олександр Гребенюк.

Левон Марданян та Хачатур Хачатрян (Джерело - соцмережі)

Перед тим як напасти, за Олегом Супруненком слідкували, аби дізнатися точний маршрут з заводу до будинку. При організації інформатор, особу якого не встановили, повідомив, коли депутат покинув завод. На місце злочину нападників привіз невідомий чоловік 50-60 років. Чоловіки були одягнені в маски, аби приховати обличчя, та без мобільних телефонів (за вказівкою Хачатура Хачатряна). Удари наносили усі гуртом у хаотичному порядку за допомогою алюмінієвих биток та арматури.

Після побиття Хачатур Хачатрян сказав Олександру Гребенюку забрати речі, аби інсценувати пограбування, та перенести тіло. Потім, коли Олег Супруненко опинився в реанімації, учасники побиття зустрічалися з організатором Хачатуром Хачатряном та обговорювали поведінкову стратегію.

На судове засідання не з’явилися свідки обвинувачення, тому їх досі не допитали. Суддя відклала розгляд справи на 13.30 14 червня.

Нагадаємо, депутата Миргородської міськради Олега Супруненка побили у липні, і від отриманих ушкоджень він помер 7 серпня у лікарні. Поліція затримала трьох підозрюваних Хачатура Хачатряна, Левона Марданяна та Олександра Гребенюка у скоєнні злочину. 6 березня суд відправив за ґрати ‒останнього. Наразі один з учасників перебуває у розшуку.

Loading...