12 травня відбулася перша робоча зустріч із представниками провідних діючих, висококваліфікованими представниками галузі. Надалі планують зібрати інформацію та працюватимуть над дорожньою картою щодо реалізації цього проєкту.

За словами заступниці директора Департаменту  культури і туризму Інни Шерстюк  ідея створення стоматологічного туризму включена до Стратегії розвитку Полтавської області як пріоритетне завдання у сфері туризму до 2027 року і паралельно включена у Програму розвитку туризму та курортів до 2025. 

Інна Шерстюк каже, що зустріч мала на меті підтвердження згоди та розуміння учасників щодо необхідності розвитку  такого туристичного напрямку який би  був орієнтований і на підтримку бізнесу:

«[…]  Ми хотіли додати більш сучасний напрям  стоматологічний туризм і наразі ми вирішили, що випрацьовується дорожня карта орієнтовно  до кінця наступного тижня із пропозиціями, з аналітикою щодо кількості пацієнтів з України та закордону, які потребують саме таких стоматологічних послуг».

Також планують зібрати інформацію щодо того, які послуги користуються популярністю, яка тривалість перебування таких людей, яка середня сума яку витрачають перебуваючи на території області такі туристи.

За словами Інни Шерстюк є мета підв’язати під цей процес вже діючі клініки які вже мають свої бази:

«Допомогти їм створити або громадську організацію, або це буде окреме об’єднання, поки що не визначилися. Це дозволить не втратити жодного клієнта, сюди входитимуть клініки, які довіряють одне одному, які мають можливості, обладнання тощо». 

Також коли людина приїздить, у неї є  перерви між лікуванням, вона має отримати зручність та комфорт у поселенні,  сюди входитиме  співпраця із готельєрами: 

«Обов’язково підключаться музейні установи, зелені садиби, туристичні агенції, екскурсоводи і додаватимемо театр, філармонію, симфонічний оркестр тощо».

Раніше ЗМІСТ писав, що ця галузь туризму дозволить об’єднати медичні, готельні та логістичні послуги, що можна поєднати з екскурсійними. Більше можете дізнатися тут.

Loading...