Стоянки у Прирічковому парку поки не будуватимуть

Автор: Каріна Тютюнник, 24 травня, 11:49

Питання розміщення стоянки у Прирічковому парку виключили з порядку денного сесії міської ради.

Нагадаємо, під час засідання сесії у грудні 2017 року міський голова Полтави пообіцяв, що про питання розміщення стоянки перед Прирічковим парком можна «не хвилюватися», доки не розроблять комплексний план розвитку території. Однак, скандальне питання будівництва за день до сьогоднішньої сесії планували включити до порядку денного. Причому, виносили його вже вчетверте.

Якщо раніше, це була ініціатива самих полтавців (згадаймо петицію на міській раді) і, звісно ж, самого забудовника, то цього разу, вочевидь, на полі з’явився новий гравець. Таке припущення висуває одна з членів робочої групи з розвитку Прирічкового парку Ірина Садовнікова на своїй Facebook-сторінці:

«Цього разу драйвером протискування питання є Чередніченко, який люто зашкварюється останнім часом і пробиває чергове “дніще”…з останніх його подвигів – зламана щелепа журналіста Ярослава Журавля, і тепер от хоче в парк залізти, розповідаючи про якісь інтереси громади, які його нібито цікавлять.».

Зазначимо, що під майданчик для зберігання машин планували виділити 0,3372 га пустиря перед Прирічковим парком.

Запланована парковка перед Прирічковим парком

У попередніх планах вказували, що стоянка буде тимчасовою і працюватиме до моменту введення в експлуатацію багаторівневого паркінгу по проспекту Миру, 28. Однак у нинішньому проекті рішення про це вже не йшлося. Нагадаємо, «Сучасний дім» пообіцяв добудувати паркінг до вересня 2018 року.

Нагадаємо, засідання містобудівної комісії, заплановане на 23 травня, не відбулося через дискусію депутатів. Суперечки спричинило і винесення на розгляд сесії питання будівництва стоянки перед Прирічковим парком.  

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 24 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація