«Сучасний дім» пообіцяв за чотири місяці завершити паркінг-довгобуд

Автор: Каріна Тютюнник, 10 травня, 15:07

Фото: Паркінг у Полтаві по проспекту Миру, 28


Близько десяти років Полтава чекає на сучасний багаторівневий паркінг, що має збудувати по проспекту Миру, 28 ТОВ «Сучасний дім». Будівництво стоянки то припиняли через невигідність, то знову відновлювали через угоди з міською радою. Проте, зажевріла надія, що скоро його таки введуть в експлуатацію.

Під час засідання сесії 15-го вересня 2017 року в обмін на дозвіл «Сучасному дому» звести ще одну багатоповерхівку, міський голова запевнив, що за вісім-дев’ять місяців паркінг таки добудують. Наводимо слова Олександра Мамая:

«Особисто спілкувався із засновником будівельної організації Соболєвим, “Сучасний дім” пообіцяв за вісім – дев’ять місяців збудувати паркінг на 368 машин, якого вистачить на весь мікрорайон».

Також, мер пообіцяв, що буде особисто контролювати процес будівництва. З моменту сказаного минуло вісім місяців. Тож, ми вирішили перевірити, наскільки паркінг готовий до експлуатації.

Паспорт об'єкта. Датою завершення робіт вказано 2017 рік

Прибувши на місце, жодного будівельника ми не застали. Натомість, відразу стало зрозуміло, що на зведення стоянки ще необхідний не один місяць. Так, заплановано, що паркінг матиме шість рівнів, з них на даний момент майже зведено чотири.

Як розповіла юристка ТОВ «Сучасний дім» Марина Максимова, наразі, враховуючи те, що фірма вже замовила ліфти для паркінгу, споруда готова на близько 60%.

«Ми зараз його активно будуємо і в цьому році плануємо його ввести в експлуатацію…думаю, до вересня ми повинні його закінчити, бо ми його давно обіцяли ввести в експлуатацію», – говорить юристка.

Сучасний паркінг обіцяють завершити до вересня. Дата зйомки 10.05.2018

Затримку представниця забудовника пояснює «технічними моментами», які виникли після відновлення будівництва:

«Було заморожене будівництво і ми брали багато висновків щодо того, що можна змінити, що переробити – це зайняло багато часу. Зараз ми з документами виправилися, рухаємося активно до завершення будівництва».

Як виглядає паркінг-довгобуд станом на 10.05.2018

Нагадаємо, за обіцянку завершити паркінг фірма отримала дозвіл на розміщення багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру, 32.

Фото Олега Журавльова

Опублікована: 10 травня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація