«Сучасному дому» дозволили будівництво багатоповерхівки на Леваді

Автор: Каріна Тютюнник, 15 вересня, 13:23

Фото: Забудовнику, який не завершив зведення парковки, дали дозвіл на будівництво багатоповерхівки


Сьогодні під час засідання сесії депутати прийняли рішення щодо надання згоди ТОВ «Сучасний дім» на розміщення багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру, 32.

Під час засідання депутат Дмитро Сенчакович наголосив, що під час розгляду на комісії дане питання не було підтримане, оскільки забудовник, який просить надати дозвіл на розміщення багатоквартирного будинку ще на початку каденції пообіцяв добудувати паркінг. Рішення вирішили відтермінувати до того моменту, поки паркінг не буде встановлений.

Дмитро Сенчакович

Натомість депутат Андрій Матковський зауважив, що є компромісна пропозиція: підтримати рішення і надати можливість будувати, але попередити забудовника, що поки не буде побудований паркінг вводити в експлуатацію будинок не будуть.

У свою чергу міський голова Олександр Мамай заявив:

«Особисто спілкувався із засновником будівельної організації Соболєвим, «Сучасний дім» пообіцяв за вісім – дев’ять місяців збудувати паркінг на 368 машин, якого вистачить на весь мікрорайон».

Олександр Мамай

Роботи по зведенню паркінга, за словами Олександра Мамая, вже розпочаті, а контроль за процесом будівництвом він бере на себе.

У результаті більшістю голосів корпусу («за» – 30, «проти» – 3) рішення було прийняте.

Згідно з рішенням, на ділянці площею 0,4642 га ТОВ «Сучасний дім» зведе багатоквартирний житловий будинок з об’єктами обслуговування. Поряд з майбутньою багатоповерхівкою, за адресою просп. Миру, 28 знаходиться недобудована цим же підрядником 5-ярусна парковка, будівництво якої тривало останні 10 років.

Місце розташування будинку

Як повідомляє «Полтавщина», організація зупинила зведення, через невигідність будівництва. Хоча саме в мікрорайоні Левада є нагальна проблема з парковкою автомобілів, але там мало знайдеться власників авто, які готові заплатити більше 100 тис. грн за паркомісце.

Минулого року «Сучасний дім» забудовник пообіцяв завершити роботи до середини 2017 року, якщо влада виділить йому місце під будівництво багатоповерхівки між будинками за адресою Бідного, 16 і Головка, 15. Ділянку виділили, однак парковку не добудували.

Цього разу забудовник також пообіцяв добудувати парковку, тепер до середини 2018 року.

Опублікована: 15 вересня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація