Суд до кінця вересня заборонив виїжджати з України підозрюваному у хабарництві посадовцю Полтавської ОДА

Автор: Анастасия Мацько, 29 липня, 15:52

Фото: Максим Брикульський вніс заставу та вийшов із СІЗО


Максиму Брикульському, який раніше обіймав посаду директора Департаменту екології Полтавської ОДА, до 28 вересня продовжили термін дії запобіжного заходу. 

24 липня таке рішення ухвалив суддя Октябрського райсуду Володимир Бургій. 

Максима Брикульського підозрюють у вимаганні та отриманні хабаря. Його 28 травня затримали у власній автівці одразу після того, як йому передали 50 тис. грн. 

30 травня суддя Октябрського райсуду Володимир Бугрій обрав міру запобіжного заходу Брикульському – 2 місяці тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 52 тис. 550 грн. Підозрюваний вніс кошти 1 червня, тож вийшов із СІЗО.

З судових ухвал стало відомо, що хабар Брикульський вимагав у представника ТОВ «Юкрейніан Сенд Компані» за надання позитивного висновку оцінки впливу на довкілля щодо розробки піску на одному з родовищ Полтавщини. У справі фігурує й начальниця відділу оцінки впливу на довкілля та стратегічно-екологічної оцінки Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА, через яку діяв Брикульський. 

24 липня суддя Бугрій задовольнив клопотання щодо продовження дії запобіжного заходу до 28 вересня. Згідно з ним, Брикульський зобов’язаний: 

  • прибувати за викликом до слідчого, прокурора чи суду;
  • не відлучатися з місця проживання без дозволу слідчого, прокурора або суду;
  • утримуватись від спілкування зі свідками та іншими особами щодо обставин вчинення інкримінованого злочину;
  • повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну місця свого проживання; 
  • здати на зберігання слідчому, прокурору свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в`їзд в Україну.

ЗМІСТ детально описував схему, за якою Брикульський отримав хабар. 

Нагадаємо, Максим Брикульський очолив Департамент екології у січні 2019 року. У грудні 2019 року голова ПОДА Олег Синєгубов розкритикував його роботу. Невдовзі Максим Брикульський  написав заяву на звільнення. З 31 березня він не очолює Департамент екології.

Опублікована: 29 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація