Суд поновить розгляд справи щодо демонтажу МАФу на Стрітенській найближчим часом

Автор: Вікторія Баберя, 9 липня, 17:23

Фото: МАФ на перехресті вулиць Стрітенської та Небесної Сотні


Раніше суддя Господарського суду Полтавської області зупинила провадження у справі щодо демонтажу тимчасової споруди, адже ФОП Дрозд фігурувала в іншому судовому процесі. Та, на початку липня розгляд цієї адмінсправи вже завершили.

Пояснимо – наприкінці січня 2019-го Олена Дрозд подала адмінпозов до Управління патрульної поліції в Полтавській області зі спробою скасувати постанову від 11 вересня 2018-го.

Згідно з нею, на Олену Дрозд наклали штраф у розмірі 510 грн за «Порушення визначеного законодавством порядку погодження з уповноваженим підрозділом Національної поліції» (ч. 2 статті 140 КУпАП).

За результатами розгляду, 22 травня суддя Октябрського райсуду вирішив, що правоохоронці неправомірно наклали штраф на підприємицю та задовольнив позовні вимоги.

Патрульні, у свою чергу, не погодилися з таким рішенням суду, і вирішили оскаржити ухвалу в Другому апеляційному адмінсуді. Адже: судом не було вжито всіх заходів щодо всебічного, повного дослідження всіх обставин справи, та не надано належної оцінки доказам. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

І вже під час слухань колегія суддів апеляційної інстанції вирішила: задовольнити скаргу та скасувати рішення Октябрського районного суду. А також прийняти нове судове рішення про відмову в задоволені вимог ФОП Дрозд, оскільки такі вимоги заявлені до неналежної сторони (відповідача).

Дана постанова набула чинності з моменту її прийняття і є остаточною.

Тож, найближчим часом, у Господарському суді мають поновити розгляд справи за позовом Олени Дрозд до Полтавської міськради.

Зазначимо, підприємиця оскаржує рішення міськради, відповідно до якого їй припинили дію договору особистого строкового земельного сервітуту та анулювали дію паспорту прив’язки. Крім того, ФОП Дрозд ще й зобов’язали самостійно здійснити демонтаж торговельного кіоску.

Нагадаємо:

 

Опублікована: 9 липня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація