dsc0740

7 квітня відбулося засідання суду. Згідно з рішенням Володимир Соколовський має повернутися до виконання обов’язків.

Також Соколовський має отримати компенсацію у розмірі середнього заробітку за час вимушеного прогулу – 39 тис. 627 грн. Про це ЗМІСТУ 8 квітня розповів Володимир Соколовський.

Суд визнав незаконним та скасував наказ Департаменту культури, молоді та спорту «Про звільнення Володимира Соколовського». 

Сторони можуть подати апеляцію протягом 30 днів. Рішення суду набирає сили після закінчення строку подання апеляції, якщо апеляцію буде не подано.

Нагадаємо, 13 січня Володимира Соколовського звільнили з посади директора спортивної школи «Полтава», яку створили на базі спорткомплексу «Спартак». Своє звільнення він пов’язував з політичними поглядами.

21 вересня 2020 року Управління капітального будівництва уклало договір на капремонт спорткомплексу. У грудні підрядник почав встановлювати нові вікна, підготував фасад будівлі до утеплення.

Спорткомплекс повернули в комунальну власність торік у листопаді. За словами тодішнього секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, коли місто відмовилося продовжувати договір оренди, орендар забрав майно.

Після капремонту на базі спорткомплексу створять спортивну школу «Полтава».Історію спорткомплексу «Спартак» можна прочитати за посиланням.

Loading...