ZX34UCyt49FGmBKh

Справа скандального будівництва на території будинку Дворянського зібрання (колишнього кінотеатру Котляревського) продовжується в суді. Після нещодавньої перевірки стану приміщення прокуратура в рамках досудового розслідування подала клопотання про арешт майна. Сьогодні, 3 листопада, у приміщенні Октябрського районного суду Полтави відбулося судове засідання у справі прибудови до кінотеатру Котляревського.   За слова експертів, під час перевірки технічного […]

Справа скандального будівництва на території будинку Дворянського зібрання (колишнього кінотеатру Котляревського) продовжується в суді. Після нещодавньої перевірки стану приміщення прокуратура в рамках досудового розслідування подала клопотання про арешт майна.

Сьогодні, 3 листопада, у приміщенні Октябрського районного суду Полтави відбулося судове засідання у справі прибудови до кінотеатру Котляревського.  

За слова експертів, під час перевірки технічного стану приміщення, яка відбувалася 27 жовтня, прокурор та слідчі зафіксували чимало фактів, які свідчать про знищення пам’ятки архітектури та проведення капітального будівництва фірмою-орендарем ТОВ «Старнайт».

Тож, на підставі статті 171 КПК прокуратура звернулася до суду з клопотанням про арешт майна і заборону вчиняти будь-які дії (реконструкції, будівництво) на цій території.

Прокурор Ігор Зінченко

ТОВ «Старнайт» на суді представляла адвокатка Галина Марченко. Також на стороні відповідача був перший заступник голови ВГО «Комітет з боротьби з організованою злочинністю і корупцією» Полтавського відділення Руслан Кісельов.

Відповідачі долучили до справи Лист Міністерства культури за 2015 р. про погодження документації ТОВ «Старнайт» на проведення ремонтно-реставраційних робіт та інші дозвільні документи для діяльності на вул. Соборності, 31 (загалом 68 сторінок). На ознайомлення з ними дали прокурору Ігору Зінченку близько 1,5 години.

Сторона відповідачів

Після перерви прокурор подав клопотання про долучення до справи Листа від 22.07.2017 від Мінкульту, у якому йдеться про те, що будинок Дворянського зібрання є пам’яткою національного значення.

На засіданні також був присутній фахівець юридичного відділу міськвиконкому Руслан Божко – як представник власника майна, тобто громади міста, однак він заперечив проти клопотання на арешт майна.

Представниця управління майном комунальної власності міста Вероніка Ткаченко теж долучила документи – копії договорів, дозволів, укладеними між міськрадою та ТОВ «Старнайт».

Усі документи приєднали до матеріалів клопотання, тому для ознайомлення з ними суд оголосив перерву до 7 листопада.

Присутні на засіданні

Не минулося і без інцидентів: Віталій Романченко (директор цієї фірми) не виявив бажання отримати повістку слідчої для допиту в якості свідка. Вимогу слідчої Олександри Мандик залишитись в залі суду чоловік проігнорував, натомість відштовхнувши слідчу. Повістку замість представників «Старнайту» отримала адвокатка Галина Марченко.

Адвокатка відповідачів отримує повістку

Нагадаємо, під час проведення слідчих дій на території кінотеатру Котляревського трапилася сутичка з одним із підприємців-орендарів приміщення Олександром Калуцьким.

Кореспондент Анна Єгорова

Loading...