Фото
Фото

Олександр Колесников (Фото – adm-pl.gov.ua)

Після виправдання ексначальника управління інфраструктури і туризму ПОДА Олександра Колесникова, суд намагається продовжити розгляд справи посередника. Але він не з’являється до суду, тому його має розшукати СБУ.

Пригадаємо, що 8 квітня 2017 року Колесникову перерахували 14 тис. грн. Як пише видання «Полтавщина», 15 червня посадовця затримали, але у 2019 році суд його  виправдав.

Після того як Октябрський районний суд визнав невинуватим ексначальника Управління Олександра Колесникова, суд почав розгляд справу посередника посадовця. Саме він домовлявся з Колесниковим про отримання хабаря в розмірі 2 тис. доларів. Таким чином обвинувачуваний у хабарі хотів отримати дозвіл на перевезення на маршруті «Войниха-Терни» для ФОПу.

Уперше, 24 липня 2019 року суд надав дозвіл СБУ на затримання обвинуваченого. Згодом, 6 лютого суд знову надав дозвіл СБУ на затримання, а останній дозвіл був наданий 17 серпня. Посередника оголосили в розшук 20 березня 2019 року, а за цей час він не з’являвся до суду. Нині його підозрюють у корупційному злочині, санкція якого передбачає позбавлення волі до 5 років.

У серпні, на засіданні суду прокурор клопотав затримати обвинуваченого та посадити його в СІЗО. Суддя задовольнив клопотання прокурора, адже справу не можуть розглянути без обвинуваченого.

Loading...