3O0OPJLl7RsoHKC3

Керівник ГО «Громадський контроль Полтавщини» Андрій Храмов, якого підозрюють у вимаганні хабара, перебуватиме до 17 грудня під нічним домашнім арештом. Як стало відомо з реєстру судових справ, запобіжний захід для активіста змінив 17 жовтня суддя Київського райсуду Олександр Калько. В ухвалі суду зазначається, що адвокат активіста Олександр Рябоконь подав клопотання про зміну запобіжного заходу для […]

Керівник ГО «Громадський контроль Полтавщини» Андрій Храмов, якого підозрюють у вимаганні хабара, перебуватиме до 17 грудня під нічним домашнім арештом.

Як стало відомо з реєстру судових справ, запобіжний захід для активіста змінив 17 жовтня суддя Київського райсуду Олександр Калько.

В ухвалі суду зазначається, що адвокат активіста Олександр Рябоконь подав клопотання про зміну запобіжного заходу для його підзахисного на більш м’який.

Адвокат зауважив, що Андрій Храмов за місцем проживання характеризується позитивно, має на утриманні неповнолітню дитину, займає активну громадську позицію щодо вимог чинного законодавства, раніше не судимий. Крім того, він користується повагою та авторитетом друзів – одразу двоє осіб написали заяви про особисту поруку за активіста.

У свою чергу прокурор вимагав не змінювати запобіжного заходу, оскільки Храмов може переховуватись або впливати на свідків.

Заслухавши думки сторін, суддя ухвалив змінити активісту запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на домашній арешт в період часу з 20.00 по 08.00 годину строком на два місяці. З-під варти Храмова звільнили прямо в залі суду.

Пригадаємо перебіг справи: Андрій Храмов, як керівник ГО «Громадський контроль Полтавщини», начебто вимагав 17 тис. доларів хабара від забудовника. Тепер його обвинувачують у правопорушенні за ч.4 ст. 368-3 КК України, яка передбачає позбавлення волі від 3 до 7 років.

Loading...