Суд зобов’язав міську владу повернути Михайлу Шевченку майже 100 тисяч гривень

Автор: Вікторія Баберя, 18 січня, 14:42

Фото: Михайло Шевченко


Позов екс-першого заступника мера Полтави про стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та затримки виконання рішення суду про поновлення на роботі суд задовольнив частково.

Рішенням Полтавського окружного адмінсуду від 11 січня, Михайлу Шевченку мають виплатити заробітну плату за час вимушеного прогулу за період з 25 травня  по 10 жовтня 2018 року в сумі 97 тис. 711,68 грн. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

У частині ж позову щодо відшкодування коштів за затримку виконання рішення суду про поновлення на роботі в розмірі 5 тис. 89,15 грн, суддя Сергій Бойко ухвалив рішення відмовити у задоволенні вимог.

Нагадаємо, 24 травня під час сесії ПМР депутати 27-ма голосами звільнили Михайла Шевченка із посади першого заступника міського голови. Тоді ще екс-заступник подав позов до Полтавського окружного адмінсуду з вимогою поновитися на посаді. Рішенням суду від 10 жовтня Шевченка повернули повноваження першого заступника, проте надалі він відмовився від них.

Опублікована: 18 січня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація