Судова адміністрація придбала фотоапарат за майже 64 тисячі гривень

Автор: Каріна Тютюнник, 14 листопада, 09:30

Фото: ТУ ДСА в Полтавській області придбало фотоапарат з комплектуючими за майже 64 тис. грн (Джерело - www.exceptnothing.com)


Територіальне управління державної судової адміністрації у Полтавській області замовило у харківського підприємця фотоапарат Nikon D7200 і обладнання до нього за майже 64 тисячі гривень. Покупку обґрунтували потребою «висвітлення життя суду».

7-го листопада ТУ ДСА Полтавщини опублікувало на Prozorro два звіти про укладені договори на придбання фотографічного обладнання у ФОП Каплан Сергій Романович на загальну суму 63 тис. 928 грн.

Назва предмета закупівлі

К-сть

Вартість

1.

Цифрова фотокамера дзеркальна Nikon D7200

одна

33 345 грн

2.

Об`єктив Nikon 18-14 mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DS

один

16 015 грн

3.

Спалах Nikon SB-700 AF TTL

один

8 900 грн

4.

Штатив для фотокамери

один

2 698 грн

5.

Зарядний пристрій +4AA 2600 mAh NI-MN

один

1 180 грн

6.

Сумка для фотокамери SLR Black

одна

980 грн

7.

Карта пам`яті Kingston 64Gb SDNS C10 UNS-1 R45 MB/s

одна

810 грн

Разом

63 тис. 928 грн

Як повідомив нам заступник начальника територіального управління державної судової адміністрації України в Полтавській області Віталій Федько, фотоапарат замовили для забезпечення відкритості влади, «щоб люди могли висвітлювати життя суду»:

«Це не додому на дачу кому-небудь фотографувати, це для роботи. В апеляційному суді є такий фотоапарат і вони висвітлюють гарно на сайті, а ми фотографуємо з якихось телефонів приватних».

Віталій Федько (Джерело - pla.court.gov.ua)

За словами Віталія Федька, наразі фотоапарат ще не поставили на баланс, тому не відомо який із судів його отримає, однак скоріше за все балансоутримувачем буде якийсь із центральних судів міста.

Нагадаємо, Управління Державної судової адміністрації Полтавщини з другої спроби визначило переможця тендеру на придбання загороджень для розміщення обвинувачених. Підрядником обрали ТОВ ВКП «Форпост» – через обрання переможцем якої й скасували попередні торги.

Опублікована: 14 листопада 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація